Manchester United odehraje tři přípravné zápasy před sezónou

Comments · 1727 Views

Manchester United odehraje tři přípravné zápasy před sezónou

Manchester United oficiálně oznámil, že letos v červenci odehraje tým tři přípravná přípravná utkání v thajském Bangkoku a australském Melbourne.Dresy na fotbal

Manchester United sehraje 12. července nejprve přípravný zápas proti Liverpoolu na stadionu Rajamangala v thajském Bangkoku. Jde o druhou návštěvu Manchesteru United v Bangkoku po roce 2013.

Poté odletí do australského Melbourne, kde sehrají dva přípravné zápasy na slavném Melbourne Cricket Ground, 15. července zápas proti Melbourne Victory v australské Super League a 19. července zápas proti Premier League Crystal Palace. . dres Manchester United Toto je první návštěva Manchesteru United v Melbourne od roku 1999.

Od 1. dubna budou vstupenky na tyto tři zápasy v předprodeji držitelům permanentek Manchester United, řádným členům a členům vedení klubu. Vstupenky na zápas Liverpoolu v Bangkoku se začnou prodávat 2. dubna a vstupenky na zápas v Melbourne 5. dubna. Do té doby bude zápas sledovat spousta fanoušků v dresech Manchesteru United.

Comments