New York Rangers v neděli porazili Arizona Coyotes 3:2

Comments · 609 Views

New York Rangers v neděli porazili Arizona Coyotes 3:2

New York Rangers se utkají s Arizona Coyotes, dvěma týmy, které jdou na začátku sezóny opačným směrem. Rangers jsou ve středu konkurenční divize Mets 4-3-2. Coyotes mezitím vedou 2-4-1 a svůj nový domov otevírají po prohře v prodloužení.

New York Rangers proklouzli 0-2-2 ve čtyřech zápasech a sledovali, jak jejich kdysi nezastavitelná přesilovka šla 1-15, když naložili Dallas Stars a vyhráli 6-3.

New York Rangers dresy Shestkin ze 26letého vede v sezóně 4-0-2 s úžasnými 2,64 GAA a 0,915 SV %. Ve své kariéře proti Arizona Coyotes šel 1-0-0 s SV% 0,897 a GAA 3,00.

Panarinův trest dal Coyotes silnou hru, která nakonec zápas vyrovnala. Nick Bigstad později pohřbil chybu Ryana Lindgrena před brankou a dostal Arizona do vedení 2:1.

Rangers se potýkali s problémy s dalším brankářem, který vstoupil do hry s průměrnými statistikami. Conor Ingram vstoupil do nedělního zápasu s 87 procenty úspěšnosti a 4,02 GAA. Nicméně byl vynikající proti Blue Shirts, zachránil 36 střel na 39 pokusů a zastavil útok Rangers po většinu zápasu.

Chcete si koupit personalizované levné NHL dresy ? Naše webové stránky poskytují personalizované dresy NHL, můžete si přizpůsobit své jméno a číslo, které chcete, pokud je potřebujete, vítejte na návštěvě!

Comments