Florida Panthers se tento týden umístila na prvním místě

Comments · 1795 Views

Florida Panthers se tento týden umístila na prvním místě

Pro vytvoření žebříčku výkonu NHL.com se každý týden provádí žebříček výkonu Super 16. Víme, že minulý týden bylo Colorado Avalanche na vrcholu seznamu. A není to poprvé, co se Colorado Avalanche v této sezóně dostalo do čela žebříčku NHL.com Power Rankings, kde je Colorado Avalanche #1 už 12 týdnů v řadě. Mnoho rodičů kupuje svým dětem levné NHL dresy, aby si s nimi mohly hrát.

Florida Panthers byli minulý týden #2 v žebříčku sil. A jaké je pořadí tento týden? Florida Panthers vyhráli 11 zápasů v řadě, což je jejich nejdelší vítězná série v této sezóně a druhá nejdelší v jejich historii. To také připravilo půdu pro Florida Panthers, aby předstihli Colorado Avalanche o první místo, přičemž Colorado se tento týden umístilo na 2. místě. Fanoušci si mohou koupit dres Florida Panthers a připojit se k týmu, který ho podporuje.

Florida Panthers může předběhnout Colorado Avalanche, což pro ně opravdu není jednoduché. Přesto je to šťastná událost pro Florida Panthers, kteří se v této sezóně 12 týdnů drželi na prvním místě.

Comments